Strik mal EVI om zelf strikken te maken met imitatie leer of vilt.
Deze mal heeft 3 maten. Namelijk 6 – 7,5 – 9 cm.
Met deze mal kun je met de imitatie leer lapjes en/of vilt lapjes deze strik maken voor in het haar van je prinsesje. Het imitatie leer is makkelijk te knippen met een scherpe schaar.
Combineer verschillende (kleuren) lapjes en maak telkens weer een andere leuke strik.
Na aankoop kun je de mal downloaden in je account. Het is voor dit product dan ook noodzakelijk dat je een account hebt aangemaakt.
Na het downloaden kun je de mal zelf op je printer uitprinten zo vaak je maar wil.
Vanwege het type product is het niet mogelijk om dit product retour te sturen of na aankoop van je aankoop af te zien.
Carola (geverifieerde eigenaar) –
Duidelijke handleiding en gaat er iets mis met je mal, print je hem gewoon opnieuw uit! Blij meisje met mooie strikken in verschillende kleuren #perfectomdecoronameedoortekomen!
Uploaded image(s):
Cindy (geverifieerde eigenaar) –
Esther van den Hengel (geverifieerde eigenaar) –
Erg mooi, goed uitvoerbaar
Danielle (geverifieerde eigenaar) –
Sandra s. (geverifieerde eigenaar) –
Anoniem (geverifieerde eigenaar) –
Anoniem (geverifieerde eigenaar) –
Fijn dat je het meteen kan downloaden en kan gebruiken! en dat je het altijd kan vinden bij je account
Elsje van Ommen-Murris (geverifieerde eigenaar) –
Hele heldere uitleg, echt superfijn dat deze mallen beschikbaar zijn!
Cindy Van Moere (geverifieerde eigenaar) –
Joyce Diemer (geverifieerde eigenaar) –
Wat een mooie strik mal